25 Kasım 2015 Çarşamba

KCBT Blog Tur/The Originals Yükseliş-Julie Plec/Alıntılar


The Originals Yükseliş/Julie Plec

Karanlık etrafını sarmıştı.Bataklık boyunca uçar adımlarla koşarken kökler ve tümsekler uzanıp ayaklarını yakalamya çalışıyordu.New Orleans'a yeni bir şey gelmişti ve gece bir daha asla güvenli olmayacaktı.
(sf.8)

Her şey çok parlak,çok gürültülüydü;derken birden kusursuzlaştı.Klaus'un onun kim olduğunu anlaması için şöyle bir görmesi yeterliydi.Beyaz muslin elbisesinin üzerinde duruşuna bakılırsa,yalnızca Klaus için yaratılmış bile olabilirdi.
(sf.40)

İnsanlar vampirlerin lanetli yazgılarına dair neler fısıldarsa fısıldasın o an Klaus kendini kesinlikle kutsanmış hissediyordu.
(sf.40)

Kendine hakim oldu ve yüzünde muhteşem olduğunu bildiği bir tebessümle,'Leydi Vivianne,' diye cevap verdi,'sizin burada olacağınızı bilseydim,her saniyesini yanınızda geçirmek için daha erken gelirdim.'
(sf.41)

Klaus bir an için Armand'ın o kibirli,savunmasız boynunu kırsam ne olur diye düşündü.Vivianne kızardı -Elijah deliye dönerdi- ama nihayetinde herkes bir kurt adam öldü diye dünyanın sonunun gelmeyeceğine hemfikir olurdu.Zaman Klaus'u haklı çıkartırdı.Her zamanki gibi.
(sf.45)

Cadılarla yaptıkları anlaşma yüzünden Mikaelsonlar yalnızca yeni vampir yaratma güçlerini kaybetmemişlerdi;Köken Vampirler çok geçmeden şehir sınırları içinde arazi alma teşebbüslerinin,teklif ne kadar cazip -ya da tehditkar- olursa olsun reddedildiğini görmüşlerdi.Mesaj açıktı:Burada kalabilirlerdi ama fazla yerleşmeseler iyi olurdu.
(sf.50)

'Bu akşam niyetiniz ne kadar iyi olursa olsun sizin türünüzle yakınlaşmayı kesinlikle düşünmüyorum.Ben kan dökülmesine bir son vermek istiyorum,kan dökerek hayatta kalan bir yaratıkla dost olmak değil.'
(sf.70)


a Rafflecopter giveaway

Hiç yorum yok: